O READING SPACE

Reading Space to serwis literacki, którego celem jest promowanie autorów i ich książek. Można u nas przeczytać fragmenty opowiadań i powieści – również dotąd jeszcze niepublikowanych. Sami oceńcie, czy Was wciągną. A jeśli tak… czytajcie dalej, bo w wielu przypadkach możemy wysłać za darmo plik PDF z całą książką (decyzja zależy od autora). Napiszcie też, co o tych powieściach i opowiadaniach sądzicie.

Chcemy promować współczesną literaturę polską oraz polskich autorów. Wiemy, jak trudno „przebić się”, zamierzamy więc nie tylko zamieszczać na tej stronie fragmenty ciekawych książek, ale też asystować pisarzom w karierze, odnotowując ich debiuty literackie oraz kolejne osiągnięcia. Dążymy również do tego, by nasi autorzy zaistnieli w mediach – internetowych i tradycyjnych. Przeprowadzamy wywiady z naszymi autorami, pytając, jaki jest ich styl pracy, kiedy znajdują czas na pisanie, co ich inspiruje etc.

Dla uniknięcia nieporozumień: nie reprezentujemy żadnego wydawnictwa, nie wydajemy książek (jeszcze nie 😉 ).

Nasz serwis literacki chce łączyć nie tylko autorów i czytelników, ale też wydawnictwa. Dzięki Reading Space wydawcy mają okazję zapoznać się z fragmentami nigdzie niepublikowanych jeszcze powieści (mogą się wśród nich znajdować kandydatki do sławy). Wydawców zapraszamy też do „testowania” fragmentów utworów, którymi są zainteresowani, ale co do druku których jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji. Reading Space to również dobre miejsce na promowanie książek, które się właśnie ukazały, oraz samych pisarzy.